3173
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„"Die Überlastete Weise"“
2017
aluminium, chrome, lacquered
h. 43 cm
monogrammed and dated at the bottom: MD 17
Provenance
Estimate: € 5.000 - 10.000
Result: € 13.200 (incl. fees)