0423
Ramona Schnekenburger*
(Schwenningen 1980)
„Untitled (Diptych)“
oil and pencil on canvas; unframed
100 × 120 cm; 100 × 60 cm
monogrammed on the edge: RS
Provenance
Estimate: € 3.000 - 6.000
21. June 2017, 3:00 pm
(Schwenningen 1980)
„Untitled (Diptych)“
100 × 120 cm; 100 × 60 cm
monogrammed on the edge: RS
Estimate: € 3.000 - 6.000