21. June 2017, 3:00 pm

0468

Mario Dalpra*

(Feldkirch 1960)

„Kopf (der Kunstkritiker)“
2014
wood, painted; unique object
51 × 36 × 30 cm
monogrammed: MD B

Provenance

private collection, Austria

Estimate: € 1.500 - 3.000