0468
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Kopf (der Kunstkritiker)“
2014
wood, painted; unique object
51 × 36 × 30 cm
monogrammed: MD B
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000
21. June 2017, 3:00 pm
(Feldkirch 1960)
„Kopf (der Kunstkritiker)“
2014
wood, painted; unique object
51 × 36 × 30 cm
monogrammed: MD B
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000